TDK SOUČÁSTKY ZNAČKY EPCOS

TDK Corporation je přední elektronická společnost se sídlem v Tokiu, Japonsko. Byla založena v roce 1935 k obchodování s ferity, klíčovým materiálem v elektronických a magnetických produktech. Portfolio TDK zahrnuje pasivní komponenty, jako jsou keramické, hliníkové elektrolytické a filmové kondenzátory, ferity a induktory, vysokofrekvenční produkty, piezoelektrické a ochranné součásti, senzory a snímače, systémy a napájecí zdroje Tyto výrobky jsou uváděny na trh pod značkami výrobků TDK, EPCOS, InvenSense, Micronas, Tronics a TDK-Lambda. Mezi další hlavní skupiny produktů společnosti TDK patří: produkty magnetické aplikace, energetická zařízení a zařízení pro paměťové paměti typu flash. TDK se zaměřuje na náročné trhy v oblasti informačních a komunikačních technologií a technologií automobilové, průmyslové a spotřební elektroniky. Společnost má síť designu a výrobní místa a prodejní kanceláře v Asii, Evropě, Severní a Jižní Americe.

Naše firma je od roku 1992 autorizovaným distributorem výrobků produktové značky EPCOS v České republice, který prošel několika změnami názvu a formy, ale obsah – výroba kvalitních pasivních součástek pro průmyslové použití, zůstal stejný. Původně šlo o divizi pasivních součástek firmy Siemens, poté společný podnik Siemens Matsushita Componets, později se osamostatnil pod názvem EPCOS a nyní patří do skupiny TDK.

Máme připojení do všech 22 továren produktů značky EPCOS na třech kontinentech
a můžeme Vám obratem sdělit dodací termíny všech cca 18 000 druhů elektronických součástek výrobků produktů značky EPCOS , i jejich balící jednotky a ceny.

Poskytujeme technickou poradenskou činnost.


Mezi výrobky produktové značky EPCOS patří zejména feritová jádra a jejich příslušenství, indukčnosti,
termistory NTC a PTC, varistory, bleskojistky, keramické kondenzátory včetně SMD,
foliové kondenzátory, elektrolytické kondenzátory, ultrakapacitní kondenzátory,
kondenzátory pro průmysl, kompenzační kondenzátory pro energetiku,
odrušovací prvky, filtry, rezonátory a také tlakové senzory.

Zvláště feritová jádra dodáváme obratem za mimořádné ceny, protože jejich výroba je v ČR.

Ferity a příslušenství  EPCOS »

Katalog feritů
Po kliknutí na obrázek můžete v katalogu listovat jako v tištěném.

Také uvádíme současný sortiment Feritů a jejich příslušenství, které pokud se jedná o balicí jednotku, dodáme většinou do týdne (výroba v ČR)

Ferity EPCOS – Současný sortiment 1.5.2021 – PDF

Ferity EPCOS – Současný sortiment 1.5.2021 xls

Sklad DOE součástky Epcos 2021
Sklad DOE – Varistory PDF


Podrobné katalogy ostatních součástek

Přehledový katalog součástek
Přehledový Katalog EPCOS
Katalogové listy (data sheets) si můžete stáhnout ve formátu pdf zde a dále podle typu součástek.

Nebo využijte Vyhledávání dle technických parametrů

Varistory, které patří pod ochranné obvody mají svou stránku www.varistory.cz, kde jsou uvedeny podrobné informace i možnosti dodávek.

Image converted using ifftoanyitem-23-ceramic-capacitors-spektrum-en-HighResolutionDataImage converted using ifftoanyitem-12-aluelko-spektrum-en-HighResolutionData


ISO

Certifikáty jakosti elektronických součástek EPCOS podle ISO 9001:2000, ISO/TS16949:2002 a ISO14001: 2004 jsou uvedeny jako soubory ke stažení ve formátu pdf jednotlivě pro každý výrobní závod.


RoHS

Informaci o tom, zda součástky výrobce EPCOS odpovídají článku 2 nové Směrnici Evropského parlamentu 2011/65/EU o omezení používání některých nebezpečných látekvelektrických a elektronických zařízeních platné od 3.ledna 2013je uvedenana webové stránce Epcosu – Environmental Protection